Zakłady na ruletkę, które powinieneś wypróbować

Ruletka może być synonimem kasyn. Jest to jedna z najpopularniejszych i najczęściej granych gier kasynowych. Ponadto jest jednym z najłatwiejszych do nauczenia i w dużej mierze opiera się na szczęściu. Istnieją jednak strategie, wskazówki i triki, które zwiększają szanse. O niektórych z nich pisaliśmy w poprzednich postach. Dzisiaj skoncentrujmy się na niektórych zakładach w ruletce, które możesz postawić i czego możesz się spodziewać.

Amerykańskie kontra Ruletka Europejska

Wielu z was mogło już spróbować szczęścia w jednej z odmian ruletki i mieć doświadczenie z różnymi zakładami w ruletce. Inni, którzy jeszcze nie mieli okazji tego zrobić, powinni nauczyć się odróżniać podstawową różnicę między ruletką europejską i amerykańską.

Podobnie jest, że obie gry pozwalają na obstawianie czerwonego, czarnego, wysokiego, niskiego, nieparzystego lub parzystego. Różnica polega na tym, że ruletka europejska daje możliwość obstawiania numerów od 1 do 36 w kolorze czerwonym lub czarnym z jednym zielonym 0 wliczonym w cenę.

Z drugiej strony ruletka amerykańska zawiera podwójne zero (00) w kolorze zielonym oraz liczby 1-36 w kolorze czerwonym lub czarnym. To 0 robi dużą różnicę, jeśli chodzi o przewagę kasyna. Dokładnie, w amerykańskiej ruletce przewaga wynosi 5,26%. Alternatywnie, przewaga w ruletce europejskiej wynosi 2,70%.

Masz pomysł, dlaczego europejską ruletkę łatwiej pokonać.

Ruletka Kolumnowa Zakłady

Być może zauważyłeś, że możesz obstawiać liczby pojawiające się w kolumnach na układzie. Kiedy to zrobisz, w zasadzie obstawiasz możliwość, że jedna z tych kolumn będzie zawierała zwycięski numer. Liczby w kolumnach są ułożone w kolejności, w przeciwieństwie do liczb na kole. Pamiętaj, że każda kolumna ma 12 cyfr bez zer.

Wypłata w tych zakładach na ruletkę wynosi 2:1. Oznacza to, że gdy postawisz 1 zakład i wygrasz, otrzymasz z powrotem 2 plus swój pierwotny zakład. Obstawianie tylko jednej kolumny może być bardziej ryzykowne, ale z wyższymi wypłatami.

Zakłady na dziesiątki ruletki

Jak sama nazwa wskazuje, te zakłady w ruletce pozwalają postawić na jeden z tuzinów, które Twoim zdaniem mogą trafić – 1. tuzin (1-12), 2. tuzin (13-24) lub 3. tuzin (25-36). Czasami możesz natknąć się na nazwy takie jak Low Dozen, Middle Dozen i High Dozen.

Zera również są tutaj wykluczone, a wypłata wynosi 2:1. Pamiętaj, że możesz postawić również na 2 tuziny.

Natknęliśmy się na tę wskazówkę od profesjonalisty – kiedy wybrałeś tuzin do obstawienia, zacznij od zakładu 1 i kontynuuj z następującą progresją w przypadku przegranej: 1 – 2 – 3 – 4 – 6 – 9 – 13 – 20 – 30 – 45 – 67 – 100. W przypadku wygranej zacznij ponownie od 1.

Skoro tu jesteś, pozwól nam przypomnieć, że trwa comiesięczna promocja o nazwie Cash Is In the Air. Sprawdź to i ciesz się najlepszymi grami, najszybszymi wypłatami w kasynie i najbardziej przyjaznym wsparciem na żywo w swoim ulubionym bezpiecznym i przyjaznym dla kryptowalut kasynie Yabby! Poinformuj nas, jak to idzie. Dbać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *