Zalety Pokies o średniej wariancji

Złota środkowa pozycja to pożądane miejsce. Jest to honorowe, a nawet moralnie pożądane. Nawet Arystoteles mówił o tym i zostawił nam znaczący dowód na to, dlaczego złoty środek jest tak ważny. Po raz kolejny hazard splata się z życiem w dzieleniu się wartościami. W automatach, tak samo jak w życiu, środek zajmuje to, co najlepsze i najszerszy ze swojego świata. Istnieje wiele zalet automatów o średniej wariancji. Wyciągniemy je dzisiaj na powierzchnię.

Średnia wariancja w Pokies

Możesz odnieść się do tego jako wariancji lub zmienności, a każdy automat to ma. Nie jest to cecha, którą możesz zobaczyć i nie ma precyzyjnie określonego standardu, aby określić, w jakim stopniu poker jest niestabilny. Dzisiaj z grubsza dzielimy automaty na trzy grupy w zależności od ich wariancji: automaty o niskiej, średniej i wysokiej wariancji.

Pokies o średniej wariancji są najbardziej podatne na większość graczy. Do tej pory musiałeś natknąć się na automaty, które często nagradzają, ale z mniejszymi kwotami. To są automaty o niskiej wariancji. Te automaty to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy wolą grać wyjątkowo bezpiecznie.

Musiałeś też natknąć się na automaty, które prawie wyczerpują Twój bankroll, zanim wynagrodzą Ci wielki czas. Są to automaty o dużej wariancji lub dużej zmienności dla graczy podejmujących ryzyko. Nieustraszeni, jak lubię ich nazywać.

Są też automaty o średniej wariancji, które reprezentują złoty środek. Te automaty są idealną równowagą między dwiema skrajnościami. To jeden z powodów, dla których większość graczy lubi w nie grać.

Rodzaje automatów o średniej wariancji

Zasadniczo wariancja mówi ci wiele o częstotliwości potencjalnych wygranych i wielkości wygranej. Pokie średniej wariancji mają trzy podkategorie: średnio-niską, średnią i średnio-wysoką wariancję.

Jak wskazuje tytuł, medium low oferuje częstsze wypłaty niż w klasycznym pokerze o średniej zmienności. Jednak zwycięskie kombinacje trafiają rzadziej niż te średnie. Z drugiej strony, grając w low-medium pokies, będziesz częściej trafiać i ryzykować tylko nieznacznie – co jest jedną z zalet gier o średniej wariancji.

Kiedy mówimy o średnio-wysokiej zmienności pokera, musimy podkreślić, że wygrane są wyższe niż w przypadku pokera o średniej zmienności. Przy średnio-wysokich automatach wariancji będziesz w stanie osiągnąć większe wygrane. Dlatego gromadzą się wszyscy high rollerzy! Należy również pamiętać, że do zalet automatów o średniej wariancji należy możliwość zdobycia ogromnych wygranych, chociaż ryzyko jest znacznie mniejsze niż w przypadku automatów o wysokiej wariancji.

Jak rozpoznać pokera o średniej wariancji?

Wśród ponad 200 gier w bezpiecznym dla zakładów i przyjaznym dla kryptowalut Yabby Casino, czasami trudno jest wybrać odpowiednią grę, nie mówiąc już o określeniu typu automatu na pierwszy rzut oka.

Niemniej jednak istnieje kilka wskazówek, które mogą ci pomóc. Większość omawianych gier ma następujące dwie zalety automatów o średniej wariancji:

  • Kwoty wygranej, które można określić jako wygrane średniego poziomu.
  • Częstotliwość wypłat, którą możesz określić jako średnią, co oznacza, że ​​częstotliwość trafień jest wyższa niż w przypadku automatów o wysokiej wariancji, a ryzyko jest znacznie niższe. W konsekwencji potencjał wygranej jest wyższy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *